چگونه اینترنتی فرش بخریم؟

برای خرید اینترنتی فرش و اینکه بدانیم چگونه اینترنتی فرش بخریم باید به چند نکته حائز اهمیت توجه داشت که در اینجا به شرح آن ها خواهشم پرداخت.

اولین و مهمترین نکته در همه خرید های اینترنت یو خرید فرش به صورت اینترنتی این است که همواره باید از سایتی خرید کنید که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد و این سایت موفق به اخذ ای نماد از وزارت صنعت معدن تجارت شده باشد که به اطلاع میرساند خوشبختانه سایت زیبافرش موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی یا همان اینماد از وزارت صنعت معدن و تجارت شده است.

به لحاظ تنوع فرش ها و سایز بندی فرش های ما و نیز به لحاظ قیمت هم که قطعا ملاحظه میکنید که سایت زیبا فرش به دلیل تولید کننده بودن و اینکه شما مستقیما فرش را از کارخانه میخرید و واسطه گری وجود ندارد پایینترین قیمت را در بازار پرداخت میکنید.

همچنین با ارسال رایگان تمامی فرش ها به سراسر کشور شما بسیار خرید مناسبی را تجربه خواهید کرد.
روند خرید هم به این صورت میباشد که شما پس از ثبت سفارش میتوانید مبلغ را کامل با درگاه اینترنتی مستقیم پرداخت کنید و یا اینکه پرداخت را انجام نداده و مبلغ 5 الی 10 درصد کل را بعد از هماهنگی تلفنی به عنوان بیعانه از طریق لینک پرداخت بیعانه برای خرید فرش پرداخت میکنید تا سفارش شما تکمیل شده و برایتان ارسال شود و مابقی مبلغ را درب منزل و بعد از تحویل پرداخت میکنید.

فرش ها از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال شده و کد رهگیری از لحظه ارسال خدمتتان ارائه میگردد.

هدف ما جلب رضایت شماست و این برای ما فقط یک شعار کلیشه ای نیست.